Yazar kitapol

[vc_row][vc_column][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”Ürün gönderimini nasıl yapıyorsunuz?” tab_id=”1622321698278-21ef3cc7-5723″][vc_column_text]İnternet sitemiz üzerinden verdiğiniz yurtiçi siparişlerde siparişi takiben 5 iş günü içinde anlaşma kargo ile satışta belirtilen koşullara göre (kargo ücreti dahil veya hariç ise tutar ayrıca belirtilmektedir) anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.

Kargo koşulları satış sözleşmesinde ayrıca belirtilmektedir.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Gönderim ve İade Politikası” tab_id=”1622321698290-5f805d5c-6410″][vc_column_text]Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren üründe hata/arıza olması ve bunun belgelenmesi koşulu ile teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Hasarlı başlığı altında indirimli satılan ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

–  Sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirterek yazacağınız imzalı dilekçe ile, size vereceğimiz anlaşmalı kargo bilgisi ile  karşı ödemeli olarak bize ulaştırabilirsiniz.

-Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası : 0(545) 4401184

– Bu aşamadan sonra mağazamız tarafından iade edeceğiniz ürün teslim alınarak incelenecek, eğer iade koşullarında olumsuz bir durum bulunmuyorsa, iadeniz 3 ile 7 iş günü içerisinde aynı ürünün hatasız hali gönderilecek şekilde kabul edilecektir.

Hatalı sipariş durumları haricinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

İade politikanız nedir?

• İade süresi elinize ulaştığından itibaren 3 gündür.

• Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için size vereceğimiz anlaşmalı kargo bilgi ve kodu ile gönderim yapmanız gerekir.

• Farklı kargo ile yapacağınız gönderimlerde iade kabul edilmeyecektir.

İade/Değişim Nasıl Yapılacak?

• Kitap, DVD gibi telif hakkı ile koruma altına alınmış tüm ürünlerimizin ancak baskı/cilt sorunu olması nedeni ile iadesi kabul edilmektedir. İade talep edilen ürünün yerine yenisi gönderilecektir.

İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

Ürün siparişini verdikten sonra, ürün kargoya verilmeden siparişinizi iptal edebilirsiniz. Sipariş iptalinde ücret iadesi ödeme yaptığınız şekle göre yapılacaktır.

Ürün kargoya verildikten sonra iptal etmeniz taktirde kargo dahil ürünlerde 15.-TL kesinti ile ücret iadesi yapılacaktır.

Hatalı ürünlerde değişim yapıldığında herhangi bir ücret alınmayacaktır.

İadeniz/değişiminiz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

İade mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir.

Bankanızdan iade kontrolü yapabilirsiniz.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

Taksitle yapılan alışverişlerin ücreti bankaya tek seferde ödenir. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 2 taksitle aldıysanız 2 ayda iade tamamlanır.

Kampanyadan yararlandığım bir siparişte iptal ya da iade yaparsam kampanya iptal olur mu?

İptal ya da iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz.

İptal ya da iade sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Gönderim Detayları” tab_id=”1622323396921-37fe0730-0582″][vc_column_text]İnternet sitemiz üzerinden yapılan siparişlerin belirtilen yöntemler ile ödemesinin gerçekleşmesini takip eden 35 iş günü içinde kullanıcının belirttiği adrese kargo ile gönderilir.

Gönderim anlaşmalı kargomuz ile siparişinizde belirtilen özel koşullarda yer alan şekilde yapılacak olup, kargo takip için gerekli bilgiler alıcıya ulaştırılır.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Nasıl Yardım Alabilirim?” tab_id=”1622323399390-397b5690-f48c”][vc_column_text]Siparişiniz veya ürünlerle ilgili soru ve sorunlarınız için

mail yoluyla kitapoltemsilci@gmail.com

Hafta içi Saat:10.00-18.00 arası 05454401184

numaralı telefona whatsapp veya arama yoluyla ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]

Translate »